ITF - W75 Zagreb | 05/14 15:15 | 25 | [234] Tena Lukas v Alexandra Eala [162] | 7-5,3-6,6-4 | |
WTA - Madrid | 04/25 13:30 | 24 | [170] Alexandra Eala v Sorana Cirstea [30] | 3-6,7-6,4-6 | |
WTA - Madrid | 04/23 09:00 | 23 | [170] Alexandra Eala v Lesia Tsurenko [41] | 2-6,6-4,6-4 | |
WTA - Oeiras | 04/16 10:25 | 25 | [208] Julia Avdeeva v Alexandra Eala [169] | 2-6,6-4,6-4 | |
WTA - Oeiras | 04/16 10:25 | 25 | Gabriela Lee v Alexandra Eala | Cancelled | |
ITF - W75 Bellinzona | 04/10 11:35 | 25 | [172] Alexandra Eala v Selena Janicijevic [230] | 3-6,1-6 | |
ITF W75 - Croissy-Beaubourg | 03/27 11:00 | 26 | [284] Mona Barthel v Alexandra Eala [171] | 4-6,6-4,6-1 | |
ITF W75 - Croissy-Beaubourg | 03/26 17:05 | 25 | [171] Alexandra Eala v Emeline Dartron [483] | 6-3,6-4 | |
WTA - Miami | 03/18 16:35 | 15 | [121] Emiliana Arango v Alexandra Eala [176] | 2-6,7-5,6-1 | |
WTA - Miami | 03/17 19:00 | 14 | [176] Alexandra Eala v Sara Errani [100] | 6-3,6-1 | |
ITF - W75 Trnava | 03/06 14:45 | 25 | [150] Tereza Martincova v Alexandra Eala [176] | 3-6,6-4,7-6 | |
ITF - W75 Trnava | 03/05 09:00 | 54 | [176] Alexandra Eala v Iryna Shymanovich [198] | 6-0,6-2 | |
ITF - W75 Trnava | 03/04 09:00 | 54 | Alexandra Eala v Nastasja Schunk | 6-0,6-3 | |
ITF - W50 Trnava | 03/01 12:05 | 27 | [475] Anastasiia Gureva v Alexandra Eala [180] | 6-2,3-6,7-6 | |
ITF - W50 Trnava | 02/29 10:30 | 26 | [235] Lina Gjorcheska v Alexandra Eala [180] | 4-6,2-6 | |
ITF - W50 Trnava | 02/28 14:25 | 25 | [180] Alexandra Eala v Anna Bondar [111] | 6-3,6-1 | |
ITF - W75 Porto | 02/23 13:15 | 27 | [188] Alexandra Eala v Anna Bondar [120] | 4-6,7-6,1-6 | |
ITF - W75 Porto | 02/22 14:00 | 26 | [173] Katarina Zavatska v Alexandra Eala [188] | 0-6,3-6 | |
ITF - W75 Porto | 02/21 12:55 | 25 | [212] Raluca Georgiana Serban v Alexandra Eala [188] | 4-6,2-6 | |
WTA - Abu Dhabi | 02/06 09:05 | 25 | [187] Alexandra Eala v Magda Linette [55] | 6-7,1-6 | |
ITF - W50 Indore | 02/03 07:30 | 28 | [184] Alexandra Eala v Polina Kudermetova [188] | 4-6,7-6,2-6 | |
ITF - W50 Indore | 02/02 05:55 | 27 | [235] Anca Alexia Todoni v Alexandra Eala [184] | 5-7,2-6 | |
ITF - W50 Indore | 02/01 04:30 | 26 | [235] Ekaterina Yashina v Alexandra Eala [184] | 6-7,7-6,0-6 | |
ITF - W50 Indore | 01/31 05:30 | 25 | [490] Zhibek Kulambayeva v Alexandra Eala [184] | 3-6,4-6 | |
ITF - W50 Pune | 01/26 04:30 | 27 | [142] Darja Semenistaja v Alexandra Eala [187] | 7-6,6-0 | |
ITF - W50 Pune | 01/25 06:00 | 26 | Zeel Desai v Alexandra Eala | 1-6,2-6 | |
ITF - W50 Pune | 01/24 05:55 | 25 | [260] Fanni Stollar v Alexandra Eala [187] | 2-6,2-6 | |
Australian Open - Dames | 01/08 23:00 | 14 | [187] Alexandra Eala v Rebecca Peterson [128] | 2-6,5-7 | |
WTA - Canberra | 12/30 23:00 | 25 | [141] Celine Naef v Alexandra Eala [190] | 6-4,7-5 | |
ITF - W40 Petange | 11/19 14:00 | 29 | [101] Oceane Dodin v Alexandra Eala [204] | 6-1,7-5 |
Alexandra Eala (Quezon City, 23 mei 2005) is een tennisspeelster uit de Filipijnen. Zij begon op vierjarige leeftijd met het spelen van tennis. Zij is actief in het internationale tennis sinds 2020.
Eala komt uit een sportieve familie. Haar moeder Rizza Maniego-Eala won een bronzen medaille op de 13e Southeast Asia Games op de 100 meter rugslag.