Hide Esports

Live Scores

Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 00' Dortmund (Cleo) Esports View Hoffenheim (Obelix) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 00' England (Serenity) Esports View Netherlands (Kinshiki) Esports
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 00' Eintracht (Liam) Esports View RB Leipzig (Arthur) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 00' Portugal (exhausted) Esports 0-0 Argentina (Salfour) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 02' PSG (GianniKid) Esports 0-0 Barcelona (DangerDim77) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 02' Man City (RuBIX) Esports 1-0 Bayern (JKey) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 08' Argentina (Salfour) Esports 1-2 Germany (why) Esports
Voetbal Esoccer Battle - 8 minuten speeltijd 08' Netherlands (Kinshiki) Esports 4-2 Portugal (exhausted) Esports
Voetbal VS - NPSL 08' Alexandria Reds 0-0 Annapolis Blues
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 10' Bayer 04 (Felix) Esports 3-3 RB Leipzig (Arthur) Esports
Voetbal Esoccer Adriatic League - 10 minuten speeltijd 10' Dortmund (Cleo) Esports 0-1 Eintracht (Liam) Esports
Voetbal Chili - Primera División 10' Colo Colo [7] Colo Colo 0-0 Palestino [4] Palestino
Voetbal Esoccer GT Leagues – 12 mins play 10' Real Madrid (Mars) Esports 3-1 PSG (Anthem) Esports
Voetbal Brazilië - Serie A1 - Dames 13' Ferroviaria SP - Dames [3] Ferroviaria SP - Dames 0-0 America MG - Dames [8] America MG - Dames
Voetbal Bolivia - Clausura 13' Bolivar [5] Bolivar 0-0 Real Tomayapo [2]
Voetbal Venezuela - Primera Division 13' Carabobo [1] Carabobo 1-0 Angostura FC [3] Angostura FC
Voetbal Paraguay - División Profesional 14' [11] General Caballero JLM 1-0 Sportivo Luqueno [5] Sportivo Luqueno
Voetbal VS - NWSL - Dames 36' Gotham FC - Dames [7] Gotham FC - Dames 0-0 Chicago Red Stars - Dames [5] Chicago Red Stars - Dames
Voetbal El Salvador - Segunda División 38' [4] CD Racing Junior de Armenia 0-0 CD Titan [1]
Voetbal Saint Kitts & Nevis - Premier League 40' Bath United 0-0 Cayon
Voetbal VS - MLS Next Pro League 40' New York Red Bulls II [7] New York Red Bulls II 0-2 FC Cincinnati II [4]
Voetbal Brazilië - Serie D 41' America RN [4] America RN 0-0 Potiguar de Mossoro [7] Potiguar de Mossoro
Voetbal Argentinië - Nacional B 41' Estudiantes de Río Cuarto [5] Estudiantes de Río Cuarto 0-0 Defensores de Belgrano [2] Defensores de Belgrano
Voetbal Paraguay - League - Dames 42' Club Olimpia - Dames 3-1 2 de Mayo - Dames
Voetbal VS - WPSL - Dames 44' Griffins FC - Dames 2-0 Utah Red Devils - Dames
Voetbal VS - USL League Two 44' Lane United FC Lane United FC 1-1 Midlakes United
Voetbal Argentinië - Liga Profesional 45' Banfield [20] Banfield 0-1 Huracan [7] Huracan
Voetbal Argentinië - Liga Profesional 45' CA Talleres de Córdoba [8] CA Talleres de Córdoba 1-0 Atlético Tucumán [11] Atlético Tucumán
Voetbal Guatemala - Liga Nacional 47' CSD Municipal [1] CSD Municipal 0-0 Deportivo Mixco [3] Deportivo Mixco
Voetbal Guatemala - Segunda División de Ascenso 47' Deportivo Carcha Deportivo Carcha 1-0 CSD Agua Blanca
Voetbal Peru - Liga 1 51' CD Los Chankas [10] CD Los Chankas 0-0 Alianza Atletico [16] Alianza Atletico
Voetbal Ecuador - LigaPro Serie A 52' SD Aucas [2] SD Aucas 0-2 Universidad Católica del Ecuador [5] Universidad Católica del Ecuador
Voetbal Uruguay - Apertura 55' Montevideo Wanderers [12] Montevideo Wanderers 1-0 Cerro Largo [6] Cerro Largo
Voetbal Peru - Liga 2 65' Deportivo Llacuabamba [3] Deportivo Llacuabamba 1-0 Pirata FC [4] Pirata FC
Voetbal Jamaica - Premier League 72' Waterhouse [6] Waterhouse 1-4 Arnett Gardens [5] Arnett Gardens
Voetbal Costa Rica - Primera División - Dames 78' [3] Dimas Escazu - Dames 3-0 Municipal Pococi - Dames [5]
Voetbal Argentinië - Primera B Metropolitana 79' Ferrocarril Midland [8] Ferrocarril Midland 2-0 Acassuso [10] Acassuso
Voetbal Brazilië - Serie D 81' CRAC [4] CRAC 1-1 Anapolis [6] Anapolis
Voetbal Brazilië - Serie D 83' [3] Fluminense PI 1-0 River PI [3] River PI
Voetbal Venezuela - Segunda Division 84' Trujillanos Trujillanos 2-2 Real Frontera Real Frontera
Voetbal Brazilië - Serie D 85' Concordia [2] Concordia 1-0 Barra SC [1]
Voetbal Colombia - Liga - Dames 87' [13] Deportivo Pereira - Dames 1-1 Independiente Santa Fe - Dames [6] Independiente Santa Fe - Dames
Voetbal El Salvador - Reserve league 89' [2] CD FAS - Reserves 2-3 CD Platense - Reserves [3]
Voetbal IJsland - Beker - Dames 106' Stjarnan - Dames Stjarnan - Dames 3-4 Breidablik - Dames Breidablik - Dames
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 1 - 01:54 PHX Suns (BOOGIE) Esports 6-8 CLE Cavaliers (UNDERRATED) Esports
Basketbal Uruguay - Liga - Dames 1 - 02:06 Urunday Universitario - Dames 12-12 Tabare - Dames
Basketbal Ebasketball H2H GG League - 4x5min 4 - 00:00 BOS Celtics (DEEP) Esports 56-67 LA Lakers (DYNAMO) Esports
Basketbal Argentinië - LDD 2 - 02:34 Quimsa LDD 32-36 Gimnasia Comodoro Rivadavia LDD
Basketbal Brazilië - Camp.Interclubes U19 2 - 02:48 Pato Basquete U19 25-12 AJAB/SECEL/Unimed U19
Basketbal Colombia - Competitie 3 - 04:46 [4] Motilones Del Norte 42-35 Caribbean Storm Islands [3]
Basketbal El Salvador - LNB Tercera 3 - 01:45 Knights El Salvador 50-58 ST El Salvador
Basketbal NBA 4 - 08:24 IND Pacers [12] IND Pacers 109-92 NY Knicks [6] NY Knicks
Basketbal Senegal - Divisie 1 4 - 00:59 USO 58-67 Ville De Dakar
Volleybal FIVB Nations League - Dames 19-25,25-23 Thailand - Dames [14] Thailand - Dames 7-12 Republiek Korea - Dames [16] Republiek Korea - Dames
Volleybal Argentinië - Inferiores U21 20-25,25-14 Club Italiano U21 4-4 Benito Quinquela Martin U21
Volleybal Uruguay - Divisie A - Dames 25-13,18-25,21-25 Union Sta.Rosa - Dames 15-16 Centenario Women - Dames
Honkbal Nicaragua - CNBS 05/19 21:30 Chinandega wedstrijd 1 0-0 Boer Wedstrijd 1
Honkbal MLB 05/19 20:10 CIN Reds [25] CIN Reds 1-2 LA Dodgers [2] LA Dodgers
Honkbal MLB 05/19 20:10 DET Tigers [13] DET Tigers 3-4 ARI Diamondbacks [18] ARI Diamondbacks
Honkbal MLB 05/19 20:05 COL Rockies [28] COL Rockies 1-4 SF Giants [17] SF Giants
Honkbal Mexico - LMB 05/19 20:00 Campeche Campeche 6-2 Puebla Puebla
Honkbal Triple A Minor League 05/19 19:35 Sugar Land Space Cowboys 6-7 Albuquerque Isotopes Albuquerque Isotopes
IJshockey PWHL 1 - 04:01 [3] Minnesota - Dames 1-1 Boston - Dames [4]
American football UFL 3 - 15:00 [4] ARL Renegades 3-20 SA Brahmas [2]
Handbal Argentinië - LHC Plata Apertura 30:00 Defensa y Justicia 13-14 CID Mariano Moreno
Handbal Argentinië - LHC Plata Apertura 30:00 SAG Lomas De Zamora B 12-15 Comunicaciones
Tennis UTR - Pro Newport Beach - Dames 30-30 Campbell Ricci 1-1 Kyle McPhillips
Tennis Premier Padel - Asunción - Dames 0-0 Fernandez/Triay 3-6,2-3 Brea/Gonzalez
Tennis UTR - Pro Newport Beach - Dames 40-15 Kayla Chung 4-6,6-4,4-1 Avery Nguyen
Tennis WTA - Strasbourg 0-0 [50] Diane Parry 3-6,2-4 Elina Svitolina [19]
Paardenraces Santa Anita 05/19 22:07 - Santa Anita View
Paardenraces Maronas 05/19 22:00 Maroñas View
Paardenraces Prairie Meadows 05/19 21:54 - Prairie Meadows View
Paardenraces Lone Star 05/19 21:51 - Lone Star View
Paardenraces San Isidro 05/19 21:40 San Isidro View
Paardenraces Santa Anita 05/19 21:35 - Santa Anita View
Paardenraces Hawthorne 05/19 21:32 - Hawthorne View
Paardenraces Maronas 05/19 21:30 Maroñas View
Paardenraces Gulfstream 05/19 21:21 - Gulfstream View
Rugby Union Major League Rugby 69:24 San Diego Legion [3] San Diego Legion 13-17 New England Free Jacks [1] New England Free Jacks
Zaalvoetbal Copa Libertadores 20:00 Cascavel Cascavel 1-1 Barracas Central
Tafeltennis TT Elite Series Przemyslaw Korzec 0-0 Lukasz Pietraszko
Tafeltennis Setka Cup 13-15 Yevhen Bielokon 4-3 Andrii Peretiatko
Tafeltennis TT Elite Series 14-12 Karol Wisniewski 1-2 Krystian Kolodziej
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 13-11,5-11,11-7 Petr Chlad 0-0 Marek Holub
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-8,11-8 Petr Holas 3-0 Jiri Beranek
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-8,11-9 Ondrej Svacha 10-5 Lukas Tonar
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 11-8 Stanislav Olejarcik 8-4 Tomas Regner
Tafeltennis Setka Cup 11-9,10-12 Nazar Danyliuk 3-7 Roman Zholubak
Tafeltennis TT Cup 11-8,11-6 Petr Vanek 12-11 Filip Nemec
Tafeltennis Setka Cup 11-7,17-19 Andrii Kovrikov 3-5 Oleksandr Dukhovenko
Tafeltennis TT Cup 9-11,11-4,11-3 Jiri Cermak 11-9 Jaroslav Sprongl
Tafeltennis Tsjechië - Liga Pro 6-11,9-11,11-9,13-11 Stanislav Olejarcik 0-0 Tomas Regner
e-sport R6 - BLAST Major 00:00 FaZe Clan 0-0 Team Liquid Team Liquid
e-sport R6 - BLAST Major 00:59 Team BDS 0-0 Spacestation Gaming
e-sport COD - CDL - Major 3 00:00 OpTic Texas 2-0 Atlanta FaZe
e-sport CS2 - EPL World Series America 01:50 ODDIK 5-4 Case Esports
e-sport CS2 - Thunderpick World Champs NA Quals 01:32 Nouns 4-3 FLUFFY AIMERS
e-sport DOTA2 - EPL World Series America 04:46 Midas Club Midas Club 1-0 No Ping Esports
e-sport VALORANT - VCL France 01:40 ZERANCE 8-6 Solary
e-sport CS2 - CBCS 00:34 9z 10-7 RED Canids