AUS Hawkesbury

Results

Date R Thuis vs Uit -
**AUS Hawkesbury**

**Welkom bij de AUS Hawkesbury, een van de meest prestigieuze paardenracetoernooien in Australië!**

Sluit je aan bij duizenden racefans op de prachtige Hawkesbury Racecourse voor een dag vol spanning en opwinding.

**Wat je kunt verwachten:**

* Spannende races met wereldberoemde paarden en jockeys
* Exclusieve vip-ervaringen met uitzicht op de finish
* Een bruisende sfeer met livemuziek, eten en drinken
* Wedden op je favoriete paarden (verantwoordelijk gokken wordt aangemoedigd)
* Diverse entertainment voor het hele gezin, waaronder kindvriendelijke activiteiten

**Hoogtepunten van het toernooi:**

* **Hawkesbury Gold Cup:** Een iconische race met een prijzengeld van $200.000
* **Hawkesbury Crown:** Een spannende sprintrace over 1300 meter
* **Ladies Day:** Geniet van een dag vol mode, schoonheid en paardenrennen, speciaal voor dames
* **Family Day:** Neem het hele gezin mee voor een dag vol plezier en entertainment, inclusief ponyritjes en springkussens

**Tickets:**

Tickets zijn nu te koop via onze website. Beveilig je plaats voor deze onvergetelijke paardenrace-ervaring.

Neem contact op met ons team voor meer informatie of om aangepaste pakketten te boeken.

**Datum:** [Datum toevoegen]

**Locatie:** Hawkesbury Racecourse, Clarendon, NSW

**Kom met ons mee naar AUS Hawkesbury voor een dag vol opwinding, glamour en de beste paardenraces van Australië!**