Zambia Open

Results

Date R Thuis vs Uit -
04/23 08:09 - Zambia Open vs View
**Zambia Open**

**Een golftoernooi van wereldklasse in het hart van Afrika**

Het Zambia Open is een prestigieus golftoernooi dat jaarlijks wordt gehouden op de prachtige baan van de Lusaka Golf Club. Het toernooi maakt deel uit van de Sunshine Tour, een van de belangrijkste professionele golftours in Afrika.

**Geschiedenis**

Het Zambia Open werd voor het eerst gehouden in 1964 en is sindsdien uitgegroeid tot een van de meest gerenommeerde golftoernooien in de regio. Het heeft een rijke geschiedenis met winnaars als Gary Player, Nick Price en Trevor Immelman.

**De baan**

De Lusaka Golf Club is een 18-holes par 72-baan die bekend staat om zijn uitdagende lay-out en prachtige natuur. De baan is omgeven door weelderige vegetatie en biedt adembenemende uitzichten over de hoofdstad Lusaka.

**Het toernooi**

Het Zambia Open wordt gespeeld over vier rondes van 18 holes. De beste 60 spelers en gelijke stand kwalificeren zich voor de laatste ronde. Het toernooi biedt een totaal prijzengeld van ZMW 1 miljoen (ongeveer EUR 50.000).

**Deelnemende spelers**

Het Zambia Open trekt een sterk deelnemersveld aan met spelers van over de hele wereld. Topgolfers uit Afrika, Europa en Azië strijden om de overwinning in dit prestigieuze evenement.

**Evenementen en activiteiten**

Naast het golftoernooi worden er tijdens het Zambia Open ook andere evenementen en activiteiten georganiseerd, zoals een pro-am-toernooi, een gala-avond en een golfclinic.

**Bezoekersinformatie**

Het Zambia Open is een openbaar evenement en bezoekers zijn van harte welkom om de actie live mee te maken. Tickets zijn verkrijgbaar bij de poort van de Lusaka Golf Club.

**Een onvergetelijke golfervaring**

Het Zambia Open is een unieke golfervaring in het hart van Afrika. Met zijn uitdagende baan, sterke deelnemersveld en prachtige omgeving is het toernooi zeker een must-see voor golfliefhebbers.