Premier Padel Milan - Dames

**Premier Padel Milaan - Dames**

Bereid je voor op een onvergetelijk tennistoernooi met de Premier Padel Milaan - Dames!

Van 5 tot en met 11 september 2023 strijden de beste vrouwelijke padelspelers ter wereld om de felbegeerde titel in het prachtige Milaan.

Op de state-of-the-art banen van de Allianz Cloud Arena kun je genieten van intense wedstrijden, ongelooflijke skillshots en adembenemende rally's. Mis deze unieke kans niet om getuige te zijn van de beste padel die er is, uitgevoerd door de topvrouwen in de sport.

Met een prijzengeld van € 250.000 en belangrijke rankingpunten op het spel, belooft Premier Padel Milaan - Dames een spannend en onvergetelijk evenement te worden.

Koop nu je tickets en bereid je voor op drie dagen met adembenemend padel!

**Hoogtepunten:**

* Topspelers van wereldklasse
* Adembenemende wedstrijden en rally's
* State-of-the-art faciliteiten
* Gezellige en gastvrije sfeer
* Een onvergetelijke tenniservaring