VB-GRENCU21M

**Volleybaltoernooi "VB-GRENCU21M"**

**Datum:** [Datum invullen]
**Locatie:** [Locatie invullen]

**Aanmelden:**
Teams kunnen zich aanmelden via [link of e-mailadres invullen].
Aanmeldingen sluiten op [datum invullen].

**Kosten:**
Deelnamekosten bedragen [bedrag invullen] per team.

**Reglement:**
Het toernooi wordt gespeeld volgens de officiële volleybalregels.
Alle wedstrijden worden gespeeld op 2 gewonnen sets, met een minimum van 15 punten per set.

**Prijzen:**
De winnende teams ontvangen prachtige prijzen.

**Categorieën:**
* Heren onder 21 jaar

**Doelgroep:**
Studenten, volleybalclubs en iedereen die graag volleybal speelt.

**Aanvullende informatie:**
* Er zijn kleedkamers en douches aanwezig.
* Er is een bar waar eten en drinken te verkrijgen zijn.
* Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via [telefoonnummer of e-mailadres invullen].

**Meld u nu aan voor VB-GRENCU21M en beleef een sportieve en gezellige dag vol volleybalactie!**