**Volleybaltoernooi "VB-GRENCU21M"**
**Datum:** [Datum invullen]
**Locatie:** [Locatie invullen]
**Aanmelden:**
Teams kunnen zich aanmelden via [link of e-mailadres invullen].
Aanmeldingen sluiten op [datum invullen].
**Kosten:**
Deelnamekosten bedragen [bedrag invullen] per team.
**Reglement:**
Het toernooi wordt gespeeld volgens de officiële volleybalregels.
Alle wedstrijden worden gespeeld op 2 gewonnen sets, met een minimum van 15 punten per set.
**Prijzen:**
De winnende teams ontvangen prachtige prijzen.
**Categorieën:**
* Heren onder 21 jaar
**Doelgroep:**
Studenten, volleybalclubs en iedereen die graag volleybal speelt.
**Aanvullende informatie:**
* Er zijn kleedkamers en douches aanwezig.
* Er is een bar waar eten en drinken te verkrijgen zijn.
* Voor vragen of opmerkingen kunt u contact opnemen via [telefoonnummer of e-mailadres invullen].
**Meld u nu aan voor VB-GRENCU21M en beleef een sportieve en gezellige dag vol volleybalactie!**