Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Estelle Cascino vs Priscilla Heise
2-6,2-6
28 |
Estelle Cascino vs Giuliana Olmos
6-4,7-5
28 |
Priscilla Heise vs Ashley Kratzer
6-7,6-3,6-2
27 |
Sara Cakarevic vs Priscilla Heise
2-6,4-6
27 |
Ashley Kratzer vs Amy Zhu
6-1,6-4
27 |
Amandine Cazeaux vs Giuliana Olmos
1-6,2-6
27 |
Chieh-Yu Hsu vs Estelle Cascino
4-6,6-4,0-6
26 |
Priscilla Heise vs Ling Zhang
6-3,6-3
26 |
Magdalena Ekert vs Amy Zhu
0-6,3-6
26 |
Alexandra Morozova vs Estelle Cascino
4-6,3-6
26 |
Carol Zhao vs Ashley Kratzer
6-4,4-6,3-6
26 |
Chieh-Yu Hsu vs Desirae Krawczyk
6-3,6-1
**ITF Women Saint Martin: Tennis van topniveau op het Caribisch gebied**
Maak je klaar voor een spannende tenniservaring als de ITF Women Saint Martin op [datum] van start gaat. Dit prestigieuze toernooi op het tropische eiland Saint Martin brengt de beste vrouwelijke tennissers van over de hele wereld samen.
**Hoogtepunten van het toernooi:**
* **World Tennis Tour-status:** Het toernooi maakt deel uit van de World Tennis Tour, wat betekent dat spelers ATP- en WTA-punten kunnen verdienen.
* **Internationale deelnemers:** Vrouwelijke tennissers uit tientallen landen zullen strijden om de titel.
* **Spannende wedstrijden:** Tussen de topspelers zullen boeiende en competitieve wedstrijden worden gespeeld.
* **Wedstrijden op hoog niveau:** De wedstrijden vinden plaats op professionele hardcourtbanen in het prachtige Caribische decor.
* **Tropische sfeer:** Geniet van het prachtige weer, de palmbomen en de ontspannen sfeer van Saint Martin.
**Overige informatie:**
* **Datum:** [datum]
* **Locatie:** [locatie]
* **Tickets:** Tickets zijn verkrijgbaar via [ticketingwebsite]
* **Officiële website:** [officiële website]
Mis dit unieke tennisevenement op het strand niet en wees getuige van de opwinding en het meesterschap van de beste vrouwelijke tennissers ter wereld. Kom naar de ITF Women Saint Martin voor een onvergetelijke tenniservaring!