**WK Jeugd: het grootste nationale dartstoernooi voor de jeugd**
Op [datum] vindt het WK Jeugd plaats, het grootste nationale dartstoernooi voor de jeugd. Het toernooi is toegankelijk voor alle jeugddartsers tot en met 18 jaar.
**Categorieën**
Er worden prijzen uitgedeeld in de volgende categorieën:
* Jongens tot 12 jaar
* Meisjes tot 12 jaar
* Jongens van 13 tot en met 15 jaar
* Meisjes van 13 tot en met 15 jaar
* Jongens van 16 tot en met 18 jaar
* Meisjes van 16 tot en met 18 jaar
**Inschrijven**
Inschrijven voor het WK Jeugd kan via de website van de Nederlandse Darts Bond. De inschrijving sluit op [datum].
**Prijzenpakket**
De winnaars van elke categorie ontvangen een prachtige beker, een medaille en een geldprijs. Daarnaast worden er ook prijzen verloot onder alle deelnemers.
**Locatie**
Het WK Jeugd vindt plaats in [locatie].
**Kom jij ook?**
Ben jij een jeugddartser met ambitie? Meld je dan nu aan voor het WK Jeugd en maak kans op eeuwige roem!