WK Jeugd

Results

Date R Thuis vs Uit -
11/26 20:45 1 Gian van Veen vs Luke Littler 4-6
**WK Jeugd: het grootste nationale dartstoernooi voor de jeugd**

Op [datum] vindt het WK Jeugd plaats, het grootste nationale dartstoernooi voor de jeugd. Het toernooi is toegankelijk voor alle jeugddartsers tot en met 18 jaar.

**Categorieën**

Er worden prijzen uitgedeeld in de volgende categorieën:

* Jongens tot 12 jaar
* Meisjes tot 12 jaar
* Jongens van 13 tot en met 15 jaar
* Meisjes van 13 tot en met 15 jaar
* Jongens van 16 tot en met 18 jaar
* Meisjes van 16 tot en met 18 jaar

**Inschrijven**

Inschrijven voor het WK Jeugd kan via de website van de Nederlandse Darts Bond. De inschrijving sluit op [datum].

**Prijzenpakket**

De winnaars van elke categorie ontvangen een prachtige beker, een medaille en een geldprijs. Daarnaast worden er ook prijzen verloot onder alle deelnemers.

**Locatie**

Het WK Jeugd vindt plaats in [locatie].

**Kom jij ook?**

Ben jij een jeugddartser met ambitie? Meld je dan nu aan voor het WK Jeugd en maak kans op eeuwige roem!