Zuidoost-Aziatische Spelen - Dames 2023

Toernooi Strandvolleybal "Zuidoost-Aziatische Spelen - Dames 2023"

Welkom bij het spannendste strandvolleybaltoernooi van Zuidoost-Azië! De beste vrouwelijke beachvolleybalteams uit de regio komen samen voor een onvergetelijk spektakel.

Van 5 tot 10 mei 2023 strijden de teams om de felbegeerde gouden medaille op de prachtige stranden van [locatie]. Getuige zijn van adembenemende acties, strategische sets en spectaculaire punten.

Mis dit niet en koop nu je tickets om de topatleten van Zuidoost-Azië in actie te zien. Ervaar de spanning, de rivaliteit en de euforie van het strandvolleybal op zijn best!