Welkom bij het spannendste strandvolleybaltoernooi van Zuidoost-Azië! De beste vrouwelijke beachvolleybalteams uit de regio komen samen voor een onvergetelijk spektakel.
Van 5 tot 10 mei 2023 strijden de teams om de felbegeerde gouden medaille op de prachtige stranden van [locatie]. Getuige zijn van adembenemende acties, strategische sets en spectaculaire punten.
Mis dit niet en koop nu je tickets om de topatleten van Zuidoost-Azië in actie te zien. Ervaar de spanning, de rivaliteit en de euforie van het strandvolleybal op zijn best!
This website stores data such as cookies to enable site functionality including analytics and personalization. By
using this website, you automatically accept that we use cookies.