**DOTA2 - Malta Vibes**
Welkom bij "DOTA2 - Malta Vibes", een spannend e-sports toernooi dat plaatsvindt in het prachtige Malta.
**Over het toernooi**
DOTA2 - Malta Vibes brengt de beste DOTA2-teams van over de hele wereld samen voor een week vol intense wedstrijden. Het toernooi biedt een prijzenpot van maar liefst $ 250.000, waardoor het een must-see is voor fans van e-sports.
**Teams**
Zestien elite-teams zullen deelnemen aan Malta Vibes, waaronder:
* OG
* Team Liquid
* PSG.LGD
* Team Secret
* Evil Geniuses
* Alliance
**Locatie**
Het toernooi wordt gehouden in de state-of-the-art Esports Arena Malta, een speciaal gebouwd complex dat is ontworpen om de toeschouwers een onvergetelijke ervaring te bieden.
**Data en tijden**
* **Datum:** 15-19 maart 2023
* **Tijden:** Wedstrijden beginnen dagelijks om 10.00 uur (CET)
**Tickets**
Tickets zijn verkrijgbaar via de officiële website van het toernooi. Er zijn verschillende soorten tickets beschikbaar, waaronder VIP-tickets die toegang geven tot exclusieve zones en meet & greets met spelers.
**Live-uitzending**
Het toernooi wordt live uitgezonden op verschillende platforms, waaronder Twitch en YouTube.
**Malta Vibes biedt:**
* Intense DOTA2-wedstrijden van topniveau
* Een professionele productie met toonaangevende casters en analisten
* Een onvergetelijke sfeer in een ultramoderne arena
* De kans om de beste e-sports spelers ter wereld in actie te zien
Mis "DOTA2 - Malta Vibes" niet, het e-sports-evenement van het jaar!