Date |
R |
Thuis vs Uit |
Patorn Hanchaikul vs Constantinos Djakouris
2-6,6-4,6-2
Theodore Dean vs Juan Carlos Aguilar
0-6,5-7
Boris Kozlov vs Samuel Sippel
2-6,3-5
Patorn Hanchaikul vs Aram Noroozian
6-2,6-2
Samuel Sippel vs Alejandro Jacome
6-0,6-2
Constantinos Djakouris vs Dominique Rolland
6-4,6-3
Ryan Seggerman vs Boris Kozlov
6-7,1-6
Alexander Kotzen vs Theodore Dean
5-7,6-7
Pawit Sornlaksup vs Juan Carlos Aguilar
3-6,4-6
Savriyan Danilov vs Juan Carlos Aguilar
4-6,1-5
Markos Kalovelonis vs Boris Kozlov
1-6,2-6
Alexander Kotzen vs Sema Pankin
6-2,6-2
UTR Pro - Californië
Kom naar het tennisparadijs tijdens het UTR Pro - California toernooi! Van [startdatum] tot [einddatum] zullen de beste tennissers ter wereld de baan betreden voor een epische strijd om suprematie.
UTR Pro - California is een professioneel tennistoernooi dat open staat voor spelers van alle niveaus. Met een prijzengeld van [bedrag] is er voor iedereen wat te winnen. Of je nu een doorgewinterde professional bent of net begint, dit toernooi biedt het perfecte platform om je vaardigheden te testen.
Het toernooi wordt gehouden op de prachtige banen van [locatie], een gerenommeerde tennisfaciliteit met een rijke geschiedenis. Toeschouwers kunnen genieten van toptennis terwijl ze genieten van de Californische zon en gastvrijheid.
Van spannende enkelspelwedstrijden tot bloedstollende dubbelspelwedstrijden, er is voor elk wat wils. Het toernooi biedt ook een breed scala aan activiteiten en evenementen buiten het veld, waaronder coachingclinics met professionele tennissers.
Mis dit niet-te-missen tennisspektakel niet. Koop nu je tickets en maak je klaar om de beste tennissers ter wereld in actie te zien!
#UTRProCalifornia #TennisParadijs #BesteTennissers #ProfessioneelTennis #CalifornischeZon