AUS Quirindi

Fixtures

DateRThuis vs Uit-

Results

Date R Thuis vs Uit -
**AUS Quirindi: Een epische paardenracewedstrijd**

Welkom bij de AUS Quirindi, een prestigieus paardenracetoernooi dat de beste paarden en jockeys van Australië bijeenbrengt. Het toernooi vindt plaats op het prachtige Quirindi Racecourse, bekend om zijn groene gazons en opwindende races.

Het hoogtepunt van het toernooi is de Quirindi Cup, een race van Groep 3 die paarden van 3 jaar en ouder uitdaagt om een ​​afstand van 2000 meter af te leggen. De winnaar ontvangt niet alleen een aanzienlijke geldprijs, maar ook eeuwige roem in de annalen van de paardenracesport.

Naast de Quirindi Cup biedt het toernooi nog een reeks spannende races, waaronder:

* The Quirindi Guineas: Een race van Groep 3 voor paarden van 3 jaar oud op een afstand van 1400 meter.
* The Quirindi Oaks: Een race van Groep 3 voor merries van 3 jaar oud op een afstand van 2000 meter.
* The Quirindi Sprint: Een race van Klasse 4 voor paarden van alle leeftijden op een afstand van 1000 meter.

Naast de races biedt de AUS Quirindi ook een verscheidenheid aan entertainment en activiteiten voor bezoekers, zoals:

* Levend muziek en optredens
* Foodtrucks met heerlijke gerechten
* Een bar met verfrissingen
* Wedden op races

Of je nu een fervent paardenracefan bent of gewoon op zoek bent naar een dagje uit, de AUS Quirindi is een evenement dat je niet mag missen. Beleef de spanning van de races, geniet van het entertainment en maak deel uit van de rijke geschiedenis van de paardenracesport in Australië.