England vs India 2nd Test

De tweede testwedstrijd tussen Engeland en India, die plaatsvindt van 4 tot 8 augustus op Lord's Cricket Ground, belooft een spannende strijd te worden tussen twee van de beste cricketlanden ter wereld.

Engeland, dat de toss won en koos om te batten, zag James Anderson en Stuart Broad toevoegen aan hun indrukwekkende aantal wickets. De Indiase slagmensen worstelden om stand te houden tegen de precieze bowling van de Engelse aanvallers, waardoor India na de eerste innings werd uitgeschakeld voor slechts 126.

In antwoord daarop zette Engeland een respectabele 290 runs neer, waarbij Joe Root een belangrijke eeuw scoorde. India's tweede innings was opnieuw teleurstellend, dit keer werden ze uitgeschakeld voor een magere 135.

Met een voorsprong van 227 runs won Engeland de wedstrijd met een overtuigende marge van een innings en 159 runs. Anderson was de uitblinker met de bal, hij nam zeven wickets in de wedstrijd, terwijl Root de ster was met de knuppel, hij scoorde 119 runs in Engeland's eerste innings.

De overwinning was een opsteker voor Engeland, dat in de eerste testwedstrijd werd verslagen. India zal teleurgesteld zijn over zijn prestaties, maar weet dat het nog steeds een kans heeft om de serie te winnen met twee wedstrijden te gaan.