West-Indië v Zuid-Afrika - 2e Twenty20 wedstrijd

Results

Date R Thuis vs Uit -
05/25 19:00 - West-Indië vs Zuid-Afrika 207/7(20)-191/7(20)
De West-Indiërs en Zuid-Afrikanen gaan vrijdagavond voor de overwinning in de tweede T20I in Grenada. De thuisploeg won de eerste wedstrijd met acht wickets, maar de Proteas zullen terug willen vechten en een gelijkspel forceren.

De West-Indiërs waren in de eerste wedstrijd te sterk voor Zuid-Afrika en maakten indruk met bat en bal. Brandon King sloeg een halve eeuw en Odean Smith nam drie wickets.

Zuid-Afrika zal een reactie moeten tonen en zal moeten vertrouwen op zijn ervaren spelers, zoals Quinton de Kock en David Miller. De bowlingaanval zal ook moeten verbeteren als ze het de West-Indiërs moeilijk willen maken.

De wedstrijd belooft spannend te worden met beide teams die naar de overwinning streven. De West-Indiërs zullen hun voorsprong willen uitbreiden, terwijl Zuid-Afrika wanhopig zal zijn om een ​​overwinning te behalen.