Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Bhambri/Harris vs Haase/Oswald
6-3,6-4
28 |
Haase/Oswald vs Lammons/Withrow
7-5,6-4
28 |
Gonzalez/Roger-Vasselin vs Bhambri/Harris
4-6,6-7
27 |
Haase/Oswald vs Gonzalez/Molteni
7-5,6-4
27 |
Lammons/Withrow vs Gille/Vliegen
4-6,6-3,10-8
27 |
Granollers/Zeballos vs Bhambri/Harris
4-6,4-6
27 |
Gonzalez/Roger-Vasselin vs Cabral/Matos
6-3,7-6
26 |
Melo/Peers vs Gonzalez/Molteni
6-7,6-3,5-10
26 |
Bhambri/Harris vs Erler/Miedler
6-3,6-2
26 |
Haase/Oswald vs Doumbia/Reboul
6-7,6-3,10-8
26 |
Gonzalez/Roger-Vasselin vs Lopez/Tsitsipas
6-4,6-4
26 |
Cabral/Matos vs Carballes Baena/Zapata Miralles
4-6,6-3,10-2
**ATP - Mallorca - HD**
Welkom bij het ATP-tennistoernooi op Mallorca! Dit prestigieuze evenement vindt plaats op de prachtige tennisbanen van de Mallorca Country Club, met uitzicht op de azuurblauwe Middellandse Zee.
**Sterrenbezetting**
Het toernooi trekt de beste tennissers ter wereld aan, waaronder:
* Rafael Nadal
* Daniil Medvedev
* Stefanos Tsitsipas
* Alexander Zverev
**Spannende wedstrijden**
Prepareer u op spannende wedstrijden in zowel het enkel- als het dubbelspel. De spelers zullen hun beste spel laten zien in hun streven naar de felbegeerde trofee.
**Exclusieve ervaring**
Geniet van een exclusieve tenniservaring met premium zitplaatsen, gastronomische catering en exclusieve toegang tot de spelerslounge.
**Leuke activiteiten**
Buiten het tennis om is er een verscheidenheid aan leuke activiteiten te beleven, zoals:
* Relaxen aan het zwembad
* Genieten van livemuziek
* Shoppen in de boetieks
**Data en tijden**
Het toernooi vindt plaats van [startdatum] tot [einddatum]. De wedstrijden beginnen dagelijks om [tijd].
**Tickets**
Tickets zijn nu te koop! Beveilig uw plaats om getuige te zijn van de wereldtop van tennis.
Beleef het tennisplezier op ATP - Mallorca - HD!