Zimbabwe vs Sri Lanka 2nd Test

Zimbabwe vs Sri Lanka 2e test

Zimbabwe en Sri Lanka treffen elkaar voor de tweede test in Harare. Zimbabwe won de eerste test met 10 wickets en zal ernaar streven om de serie te winnen. Sri Lanka zal echter terug willen vechten en een gelijkspel of overwinning behalen. De wedstrijd belooft spannend te worden, aangezien beide teams een aantal getalenteerde spelers hebben.

Zimbabwe zal geleid worden door Brendan Taylor, die in de eerste test twee eeuwen scoorde. Hij wordt ondersteund door een sterke batting line-up, waaronder Craig Ervine, Sean Williams en Sikandar Raza. De bowlingaanval van Zimbabwe wordt geleid door Tendai Chatara en Blessing Muzarabani.

Sri Lanka zal geleid worden door Dimuth Karunaratne. Hij wordt ondersteund door een sterke batting line-up, waaronder Kusal Mendis, Angelo Mathews en Niroshan Dickwella. De bowlingaanval van Sri Lanka wordt geleid door Suranga Lakmal en Lasith Embuldeniya.

De wedstrijd wordt gespeeld op het Harare Sports Club. De wedstrijd begint op 9 januari om 10.00 uur lokale tijd.