Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Carlos L-Montagud vs Ryan Nijboer
6-1,3-6,6-4
28 |
Gian Marco Moroni vs Ryan Nijboer
5-7,2-6
28 |
Carlos Gimeno Valero vs Carlos L-Montagud
0-6,5-7
27 |
Ryan Nijboer vs Alejandro Juan Mano
Retired
27 |
Carlos Gimeno Valero vs Imanol L Morillo
5-6
27 |
Carlos L-Montagud vs Tomas C Abasolo
6-1,7-5
27 |
Gian Marco Moroni vs Michiel de Krom
6-3,7-5
26 |
Alejandro Juan Mano vs Luciano Emanuel Ambrogi
7-6,2-6,6-4
26 |
Ryan Nijboer vs Dali Blanch
6-3,6-1
26 |
Gian Marco Moroni vs Diego A B Sanchez
3-6,6-0,6-3
26 |
Michiel de Krom vs Facundo Mena
6-3,5-7,6-4
26 |
Carlos L-Montagud vs Giacomo Revelli
6-3,6-2
**ITF M25 Oviedo: Een spannende tennissportwedstrijd in het hart van Asturië**
Bereid je voor op een enerverend tennisspektakel in de prachtige stad Oviedo. Het ITF M25 Oviedo-toernooi brengt top tennissers van over de hele wereld samen voor een week vol adembenemende wedstrijden.
**Hoogtepunten van het toernooi:**
* **Deelnemers uit de top 1000:** Getuige zijn van het talent van veelbelovende tennissers die op weg zijn naar de top van de wereldranglijst.
* **Spannende wedstrijden:** Verwacht intense rally's, strategische sets en meeslepende finales.
* **Unieke locatie:** Geniet van de wedstrijden in de schilderachtige omgeving van Oviedo, een stad vol cultureel erfgoed en culinaire hoogstandjes.
**Datum en locatie:**
* Datum: [Vul de datum in]
* Locatie: Oviedo Tennis Club, Oviedo, Asturië
**Toegangskaarten:**
Tickets zijn nu verkrijgbaar. Koop je kaarten online of aan de kassa van de tennisclub.
**Aanvullende informatie:**
* Het toernooi zal in een knock-outsysteem worden gespeeld.
* Er is een prijzengeld van [$ Vul het prijzengeld in].
* De winnaar krijgt waardevolle ATP-ranglijstpunten.
Beleef de opwinding van live tennis op zijn best. Kom naar het ITF M25 Oviedo-toernooi voor een week vol spanning, entertainment en onvergetelijke tenniservaringen.