Date |
R |
Thuis vs Uit |
29 |
Johana Markova vs Veronika Erjavec
6-4,6-1
28 |
Johana Markova vs Nefisa Berberovic
7-6,6-1
28 |
Veronika Erjavec vs Antonia Ruzic
6-2,4-6,7-5
27 |
Antonia Ruzic vs Oana Georgeta Simion
6-2,6-3
27 |
Johana Markova vs Victoria Borodulina
7-5,6-4
27 |
Nika Radisic vs Veronika Erjavec
3-6,2-6
27 |
Nefisa Berberovic vs Nikola Breckova
6-4,6-2
26 |
Nicole Gadient vs Antonia Ruzic
4-6,3-6
26 |
Sarah Nikocevic vs Oana Georgeta Simion
4-6,6-4,3-6
26 |
Victoria Borodulina vs Federica Arcidiacono
6-3,7-6
26 |
Johana Markova vs Ludmila Kareisova
6-4,6-2
26 |
Lisa Ponomar vs Veronika Erjavec
2-6,1-6
**ITF W15 Tucepi: Een spannende strijd om de titel**
Het ITF W15 Tucepi-tennistoernooi is een professioneel tennistoernooi voor vrouwen dat jaarlijks wordt gehouden in Tucepi, Kroatië. Het maakt deel uit van het ITF Women's Circuit, een serie tennistoernooien voor vrouwelijke professionele tennissers.
Het toernooi wordt gespeeld op gravelbanen en trekt een aantal van 's werelds meest getalenteerde tennissers. De deelnemers strijden om prijzengeld en WTA-ranglijstpunten, die hun carrièrevoortgang kunnen versnellen.
De afgelopen jaren hebben we enkele memorabele wedstrijden gezien op het ITF W15 Tucepi-toernooi, met enkele van de grootste namen in de sport. Het toernooi biedt een platform voor opkomend talent om te schitteren en hun vaardigheden te testen tegen de beste ter wereld.
Buiten de baan om biedt Tucepi een prachtige omgeving voor spelers en bezoekers. De stad ligt aan de Dalmatische kust en biedt een mix van historische charme en moderne voorzieningen. Of je nu op zoek bent naar ontspanning, verkenning of gewoon genieten van hoogstaand tennis, het ITF W15 Tucepi-toernooi heeft iets te bieden voor iedereen.